Słowem wstępu

By RzeczJasna sie6,2019

Zakładając Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna przyświecała nam idea organicznej pracy u podstaw. Nie zawsze spektakularnej, ale z czasem przynoszącej największe efekty. Działamy tak od 2012 roku. Pomysły nam się „kocą”, a nieustająca nadaktywność nie pozwala
spocząć na laurach. Dlatego zebraliśmy grupę bliskich i dalszych współpracowników, i postanowiliśmy wypuścić w świat ten oto magazyn.

Przez cały miesiąc, 2-3 razy w tygodniu, będziemy prezentować artykuły, felietony, materiały video skupione wokół jednej kwestii – ważnej dla nas, naszej okolicy lub świata. Raz w miesiącu przedstawimy na przykład „Jeden taki egzemplarz…”, czyli wywiad z ciekawym człowiekiem.
Będą komentarze do otaczającej nas bliższej i dalszej rzeczywistości, recenzje, trochę kultury, biznesu i finansów na co dzień, zdrowego stylu życia. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami, ale też pokazywać najnowsze rozwiązania i trendy z Polski i świata.

Na początek motywem przewodnim jest działanie i aktywność. Bo to właśnie z potrzeby działania powstał Magazyn RzeczJasna.
Mam nadzieję, że nam się udało 🙂

Aby uchwycić różnorodność spojrzeń i opinii, zebraliśmy grupę mieszkańców zaangażowanych w sprawy naszej wspólnoty na różnych szczeblach i w najróżniejszych obszarach. Są wśród nas przedsiębiorcy i nauczyciele, artyści, radni, aktywiści i ludzie zaangażowani, którzy na pisanie mają tylko weekendy. Możecie o nas przeczytać w zakładce AUTORZY.
Żartobliwie nazwaliśmy się Klubem Inteligencji Prowincjonalnej. Pochodzenie z tej części świata – naszym zdaniem – jest powodem do dumy, nie wstydu. Łączy nas to, że nie jesteśmy obojętni i nie jest nam wszystko jedno.

Oddajemy w Wasze ręce ten Magazyn!

[wds id=”7″]

Ostatnio