fbpx
Podcasty Rozmowa Społeczeństwo

Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim

Dziś mamy dla Was opowieść z dygresjami i przeplatającymi się wątkami.
Krzysztof Czyżewski, praktyk idei, pisarz, reżyser i animator działań międzykulturowych, współtwórca Ośrodka „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach oraz Fundacji Pogranicze poprowadzi Was przez wątki rozważań o Małym centrum świata.

Czy małe naprawdę jest słabe, dlaczego wciąż chcemy większego  i czy to dobrze otrzymać w darze słonia, który jest wielki?

Posłuchajcie:

A skąd my mamy taką opowieść.

Otóż w ramach realizowanego przez naszą młodzieżową grupę projektu dokumentalnego „Internetowe archiwum Ostródy”, byliśmy z wizytą w Sejnach i Dworku rodziny Czesława Miłosza w Krasnogrudzie. Gościła nas Fundacja Pogranicze. Współzałożycielem i dyrektorem Fundacji jest właśnie Krzysztof Czyżewski.

A wszystkie filmy można obejrzeć tu:

Autor

  • Z pierwszego i lubianego zawodu: bibliotekarka. Z wyboru, pasji i życiowej potrzeby: specjalistka żywienia człowieka i dietetyki. Dla frajdy, i żeby się nie nudzić: plastyczka amatorka i florystka z egzaminem.

%d bloggers like this:

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52