fbpx
Podcasty Rozmowa Ze świata

Podcast: Rozmowa z Kapitanem Jerzym Kukliczem

„Z kapitańskim pozdrowieniem”

Ponoć życie każdego z nas to temat na opowieść. Cóż dopiero życie kogoś kto doświadczył wojny we wczesnej młodości a potem uparcie realizował swoje marzenia o wypłynięciu w szeroki świat. Czy potraficie sobie wyobrazić ile ciekawych historii ma do opowiedzenia emerytowany już kapitan żeglugi wielkiej?

Kontakt do Pana kapitana dostaliśmy od Pani Krystyny, bohaterki jednej z pierwszych naszych opowieści. Pani Krystyna i Pan Jerzy, wtedy Krysia i Jerzyk chodzili do ostródzkiego gimnazjum w 1945r.

Harcerstwo, drużyna wodna i marzenia przy ognisku o wypłynięciu na szerokie wody, ciekawość świata, szkoła morska i lata na mostku kapitańskim. Pan Kapitan zgodził się opowiedzieć fragment swojej historii.

 Z racji sytuacji epidemiologicznej, spotkanie odbyło się przez telefon.

Posłuchajcie…

Autor

  • Z pierwszego i lubianego zawodu: bibliotekarka. Z wyboru, pasji i życiowej potrzeby: specjalistka żywienia człowieka i dietetyki. Dla frajdy, i żeby się nie nudzić: plastyczka amatorka i florystka z egzaminem.

%d bloggers like this:

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/platne/serwer17343/public_html/StronaOrganizacja/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52