Zakup Norvasc - Kupić Norvasc Najniższą Cenę Mielec: Na szczęście, pomimo wielu luk badawczych, czerniak acral lepiej reaguje na obecne immunoterapie punktów kontrolnych niż inne rzadkie podtypy czerniaka, ale nie tak dobrze jak czerniak spowodowany przez słońce
Comprar Geodon Sin Receta Por Internet San Cortés: Warianty chorobotwórcze (mutacje) w genie SCN3A powodują spektrum stanów neurologicznych, które są zbiorczo nazywane zaburzeniami neurorozwojowymi związanymi z SCN3A
Żaden eksperyment nie potwierdził dokładnego zakresu i czasu trwania hipoglikemii, która może spowodować uszkodzenie mózgu
TRP zapewnia, że wszystkie kursy są opracowywane zgodnie z solidnymi procesami projektowania systemu instruktażowego, zarządza opracowaniem planu lekcji, programami ankiet dla stażystów, przeglądem programu nauczania i szkoleniem instruktorów
Technologia przeciwko koronawirusowi. Krótki poradnik dla firm i nauczycieli.
Jest bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie nawet 1 na 5 osób będzie musiała pracować w domu z powodu wybuchu koronawirusa. Dla szkół, firm czy urzędów to duże wyzwanie – jak zachować ciągłość pracy.
Oto lista produktów, których możecie używać do utrzymania kontaktu i pracy zdalnej ze swoim zespołem, a nawet do prowadzenia lekcji z waszymi uczniami. Przecież to, że wielu z nas zostaje w domu nie oznacza, że nie możemy być w kontakcie!
Ponieważ narzędzia do współpracy Google są łatwo dostępne i w podstawowej wersji bezpłatne, są zdecydowanie najbardziej bezbolesnym sposobem na rozpoczęcie pracy online w zespole. Myślę, że wiele młodszych pracowników doskonale zna pakiet współpracy Google , więc może to być wygodny sposób na zachęcania większej ilości członków zespołu do współpracy w chmurze.
Korzystanie z Dysku Google, udostępnianie sobie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji, a nawet praca w czasie rzeczywistym kilku osób nad jednym dokumentem – to dobre rozwiązanie na początek zdalnej współpracy.
Także w szkole! Większość, zwłaszcza starszych uczniów ma swoje konta na Gmailu, a tym samym dostęp do narzędzi Google umożliwiających współpracę. Nauczyciele mogą wykorzystywać Dysk Google do udostępniania swoim uczniom partii materiałów, otrzymywania od uczniów prac pisemnych, a Formularze Googla mogą być wykorzystywane nawet do tworzenia testów! Dzięki Kalendarzom Googla można zdalnie planować pracę wraz z całym zespołem.
Dzięki Hangouts możemy rozmawiać na żywo z zespołem a nawet urządzać małe wideokonferencje.
Google ma też specjalne narzędzia do współpracy zdalnej czyli G Suite, które firmy mogą testować za darmo przez 14 dni, a szkoły i organizacje non-profit mogą je otrzymać za darmo!
Także Microsoft ułatwia przechowywanie, organizowanie i udostępnianie plików, aby cały zespół mógł pracować nad dokumentami w biurze i poza nim. Funkcja edytowania w czasie rzeczywistym uwolni nas od konieczności przesyłania w tę i z powrotem poprawek wielu wiadomości e-mail. Bezpłatna wersja Microsoft Teams pozwala na jednoczesną współprace nawet 300 użytkowników. Usługi wideo i czatu tekstowego dają możliwość rozmów w czasie rzeczywistym i błyskawiczne pozwalają na szybką komunikację ze współpracownikami.
To także dobre rozwiązanie dla nauczycieli, którzy chcą utrzymać kontakt ze swoimi uczniami – połączeni głosowe i wideo świetnie sprawdzą się jako narzędzie do wirtualnych spotkań i lekcji.
A jeśli ktoś potrzebuje więcej – dobra wiadomość dla szkół i organizacji pozarządowych – można skorzystać z bezpłatnych Office 365 Education lub Microsoft Nonprofit.
Flipgrid to edukacyjny serwis społecznościowy wideo. Tej platformy używa ponad 20 milionów osób w 180 krajach – od przedszkolaków po doktorów, nauczycieli, studentów. Jest ona własnością Microsoftu, jest darmowa i może być świetnym uzupełnieniem opisanych wyżej narzędzi Office i Teams! Nagrywamy temat do rozmowy i udostępniamy link, uczniowie odpowiadają krótkim filmem i w ten sposób każdy bierze aktywny udział w dyskusji. Łatwizna 😀
Padlet jest wirtualną tablicą. Możemy na niej umieszczać wiadomości dla kolegów z pracy lub dla uczniów. To proste w obsłudze narzędzie może także służyć jako obszar roboczy do współpracy uczniów i nauczycieli, gromadzenia zbiorów, prostych konkursów, wspólnych opowieści, otrzymywania informacji zwrotnej. Zastosowań może być bardzo dużo. Padletu można użyć, aby stworzyć to dostęp do ciekawych materiałów dla uczniów A co najważniejsze – tablicę można stale uzupełniać. Zostawiam tu link, który może Was zainspiruje: https://pl.padlet.com/barbasia2/eduglobalna
I firmom i nauczycielom powinno spodobać się Trello. Aplikacja do zarządzania zadaniami i współdziałania. O Trello szczególnie dobrą opinię ma wielu marketingowców i ludzi pracujących w promocji. Tablice, listy i karty Trello umożliwiają organizację i szeregowanie projektów i zadań w przystępny, elastyczny i praktyczny sposób. Dzięki niej łatwiej unaocznić i sobie i innym co jeszcze jest do wykonania i jaki jest aktualny stan projektu /zadania. Sposób działania Trello jest bardzo prosty i intuicyjny: tworzymy zespoły i przypisujemy im tablice. Na każdej tablicy tworzymy listy, a na listach karty. Dodatkowo Trello możemy zintegrować z wieloma innymi przydatnymi aplikacjami jak kalendarze czy choćby Dysk Google. To proste narzędzie kryje w sobie prawdziwą moc!
Słyszałeś o Discordzie? Z dużym prawdopodobieństwem znają go Twoje dzieciaki 😀 To bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami. Zaprojektowana początkowo dla graczy komputerowych wykorzystywana jest jednak także do m.in. nauki. Inspiracją i przykładem dla nauczycieli niech będą polskie serwery na Discordzie oznaczone tagiem #nauka https://disboard.org/pl/servers/tag/nauka
Rozwiązanie dla nauczycieli i rodziców martwiących się przerwą w nauce. Khan Academy to darmowy zasób dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Oferuje ćwiczenia, quizy i testy, aby uczniowie mogli ćwiczyć i doskonalić umiejętności, a także filmy instruktażowe, aby pomóc uczniom w nauce.
Khan Academy ma bibliotekę zgodnych ze standardami lekcji obejmujących przedszkole, matematykę, gramatykę, naukę, historię, przeróżne kursy i wiele innych. Jest dostępna w 40 językach, w tym w języku polskim.
Co więcej nauczyciele, jeśli tego chcą mogą z łatwością przypisać uczniom cały kurs – na przykład Algebra, mogą też łatwo śledzić postępy uczniów dzięki raportom, a sami uczniowie dostają ważne dla nich informacje o postępach w nauce.
To oczywiście nie sa wszystkie dostępne technologie, które ułatwią nam choć trochę życie w czasie zbiorowej kwarantanny. O wiele więcej z nich znajdziecie na https://techagainstcoronavirus.com/ (po angielsku, ale pamiętajcie, że przeglądarka Google Chrom ma wbudowaną funkcję tłumacza).
Wierzę w siłę małych centrów świata. Wierzę, że prowincja nie musi oznaczać bylejakości. I wierzę w budowanie mostów.
Gdy w 2012 roku „współzakładałam” RzeczJasną, nie wiedziałam, jak bardzo te ostatnie 8 lat zmieni moje życie. I zmieni mnie samą. Kto nie chce zmieniać świata na lepsze? I tak, choć nadal jestem w sumie cichą i spokojną introwertyczką, stałam się też aktywistką próbującą wprowadzać pozytywne zmiany społeczne.
Na co dzień pracuję nie tylko w RzeczJasnej, ale jestem też specjalistką ds. nowych technologii i komunikacji w organizacjach społecznych. Mam też na swoim koncie pracę przy dużych, ogólnopolskich kampaniach.