30. kolejka Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

30.KOLEJKA

MORLINY I – SERVO OSTRÓDA 3:7

AUTO SERWIS IŁAWA TEAM – SZYBCY I WŚCIEKLI 9:1

EMIRR DYWITY – LAZARUS ELBLĄG 9:1

ERJOT PLANDEKI– OTSK RADISSON OSTRÓDA 8:2

STUDIO R – MORLINY IV 8:2

EM OSTRÓDA – KREM TEAM 7:3

FLESZ – OSK ŚWIT 10:0 (walkower)

MORLINY II – WICHER GWIŹDZINY 10:0 (walkower)

MECZE ZALEGŁE:

19.KOLEJKA: EM OSTRÓDA – OTSK RADISSON OSTRÓDA 5:5

Erjot Plandeki odbiera puchar za mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Ostródzie
Mistrz ALS Erjot Plandeki | od lewej: Bogdan Mydło, Kamil Jurkiewicz, Robert Radzikowski, Jakub Gołaszewski, Adam Pydyn (w składzie był jeszcze Zenon Długiński)

Ranking indywidualny

Dariusz Sikora 60-14

Wojciech Dzierżko 33-28

Jędrzej Żebrowski 20-10

Piotr Kiełkowski 11-42

Jakub Gołaszewski 74-9

Kamil Jurkiewicz 58-16

Adam Pydyn 22-7

Robert Radzikowski 21-18

Zenon Długiński 18-4

Bogdan Mydło 11-12

Sebastian Główczyk 52-25

Ryszard Gruszkiewicz 46-24

Przemysław Wawrzyniak 41-12

Henryk Prusiński 12-4

Michał Żywiec 8-10

Marcin Wróblewski 3-0

Robert Wątły 35-45

Marcin Sadowski 19-30

Zygmunt Fleszar 13-59

Ryszard Fleszar 0-42

Zdzisław Paliwoda 82-5

Grzegorz Rabij 61-25

Grzegorz Gumiński 35-7

Tomasz Korsak 24-16

Wojciech Polański 30-24

Marek Meja 24-50

Michał Kajetanek 21-24

Jacek Kajetanek 5-21

Jerzy Dąbek 4-40

Leszek Wrzyszcz 1-5

Paweł Deska 81-3

Mateusz Smurzyński 31-53

Igor Paździorko 24-48

Kamil Jarmołowicz 3-0

Michał Gostół 75-5

Sławomir Urban 47-27

Roman Góralski 36-6

Artur Lubnau 16-18

Tomasz Rentkowski 8-8

Roman Grudzień 26-29

Henryk Wojciechowski 24-53

Andrzej Geiger 15-14

Paweł Gołębiewski 10-58

Mirosław Mikołajski 8-16

Franciszek Jastrzębowski 62-21

Tadeusz Czyczel 39-21

Artur Gromko 23-15

Mirosław Skrzypczyk 20-6

Tadeusz Krajewski 15-19

Zenon Kastrau 7-11

Krystian Gorczyc 45-36

Tomasz Szulga 43-35

Wojciech Samsel 33-51

Czesław Nowicki 5-7

Szymon Babalski 2-4

Rafał Klimecki 50-36

Piotr Ferenc 47-34

Emilia Włodarska 37-42

Artur Jagieła 5-7

Rafał Dąbrowski 65-21

Mateusz Pawlaczyk 32-53

Bartosz Stępka 0-3

Ernest Gamrat 0-19

Zenon Barszcz 0-20

Dagmara Ciak 0-48

Bogdan Próchnicki 39-50

Marek Prusinowski 22-68

Henryk Tadejewski 22-68

Szymon Sargalski 37-10

Michał Sargalski 19-10

Michał Mówiński 19-19

Andrzej Ciemiecki 12-15

Patryk Sargalski 5-18

Mateusz Smyka 1-19

Małgorzata Wawrowska 17-63

Zbigniew Stanisławski 9-21

Antoni Biełuszko 4-74

Mirosław Wróbel 1-6

Robert Smoleński 2-54

1.Zdzisław Paliwoda (Emirr) – 82-5

2.Paweł Deska (Morliny I) – 81-3

3.Michał Gostół (Auto Serwis Iława Team) – 75-5

4.Jakub Gołaszewski (Erjot) – 74-9

5.Rafał Dąbrowski (KREM Team) – 65-21

6.Franciszek Jastrzębowski (OTSK) – 62-21