Żeby stanąć na własnych NOGACH – historia niezwykłej pani Ani. Pomóżmy

By RzeczJasna lis13,2023

Ania – pełna życia kobieta w wieku niespełna 50 lat, nagle znalazła się w najtrudniejszym boju swojego życia.

17 listopada 2021 roku bardzo źle się poczuła i trafiła natychmiast do szpitala. Diagnoza: WYLEW. Ta wiadomość wstrząsnęła nie tylko nią, ale także całym jej bliskim środowiskiem.

Ania to niezwykle kochająca żona i matka dwójki dzieci. Jej życie toczyło się spokojnie do momentu, gdy pojawiły się pierwsze objawy choroby. Wspólnie z mężem – niezwykłym panem Adamem, postanowili stanąć do walki. Adam – oddany mąż i ojciec, nie zastanawiał się ani chwili, aby wesprzeć swoją ukochaną żonę w tym trudnym czasie.

Cała rodzina Ani stanęła razem, gotowa wesprzeć ją w każdy możliwy sposób. Codziennie razem pokonywali przeciwności, a Adam nie opuszczał ani na chwilę swojej chorej żony. Był jej głównym oparciem, towarzyszem wizyt u lekarza, wsparciem psychicznym i duchowym.

Niestety, koszty leczenia są ogromne, a rodzina Ani wyczerpuje swoje zasoby finansowe, próbując zapewnić jej najlepszą opiekę medyczną. Zwracają się z gorącą prośbą o pomoc od ludzi dobrej woli, którzy mogą przyczynić się do zbiórki na leczenie Ani. Szczególnie kosztownej rehabilitacji, by pani Ania mogła stanąć na własnych nogach.

Każdy dar serca będzie ogromnie ceniony i pomoże Ani w dalszej walce. Wszystkie środki zebrane dzięki zbiórce zostaną przeznaczone na koszty leczenia, rehabilitacji oraz inne potrzebne procedury medyczne.

Jeśli czujesz, że chcesz pomóc Ani i jej rodzinie w tej trudnej sytuacji, prosimy o wsparcie finansowe. Każda kwota ma znaczenie, a wspólna solidarność może zdziałać cuda.

Link do zbiórki: [https://www.siepomaga.pl/zakrzewska-anna]

Zbiórka trwa tylko do 17 listopada 2023!

Dziękujemy z góry za wszelkie wsparcie. Niech dobroć ludzka pomaga Ani w zwycięstwie nad chorobą i powrocie do zdrowia.

Mam nadzieję, że ta historia zainspiruje ludzi do wsparcia Ani i jej rodziny w walce z chorobą.
Ps. Zaopatrzcie się w chusteczki, bo takiej determinacji i miłości nie zobaczycie nigdzie indziej.


——————————————————
RzeczJasna tworzymy z Wami i dla Was!
Jesteśmy też na:
FACEBOOK www.facebook.com/simrzeczjasna
INSTAGRAM www.instagram.com/simrzeczjasna
📧 tv@simrzeczjasna.pl
🌐 www.simrzeczjasna.pl
Możecie też nas wspierać na platformie Patronite www.patronite.pl/RzeczJasna
Za dotychczasowe wsparcie z całego serca dziękujemy ❤🙏

Ostatnio