Dzień Pluszowego Misia w LO nr I w Ostródzie. Który „misiek” był najlepszy?

By RzeczJasna gru 1, 2023

Zespół młodych filmowców z Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie znowu w akcji! 🎬

🐻 W ramach swojej najnowszej produkcji, młodzi twórcy zdecydowali się uwiecznić magiczne chwile z obchodów Dnia Pluszowego Misia, który przypadał 25 listopada. Ich kamery zarejestrowały nie tylko uśmiechy młodzieży, ale także kulisy konkursu na największego, najsłodszego i najciekawszego pluszowego misia.

🏆 Najpierw przeprowadzono rozmowę z główną organizatorką i pomysłodawczynią akcji, Jaśminą. To ona osobiście stworzyła niezwykłe nagrody dla uczestników konkursu. 🌟

🎤 W trakcie sondy przeprowadzonej wśród uczniów, młodzi reporterzy zadawali pytania na temat pluszaków zgłoszonych do konkursu. Skąd pochodzą? Jak nazywają swoje pluszowe przyjaciółki i przyjaciół? Dlaczego są one dla nich ważne?

🤔 Odpowiedzi były różnorodne i pełne emocji. Niektórzy uczniowie opowiadali o pluszakach, które przywieźli z podróży, inni chwaliły się swoimi ulubionymi pluszowymi przyjaciółmi, którym nadali ciekawe imiona.

🌈 Ten filmowy projekt nie tylko uwiecznił uroczystości Dnia Pluszowego Misia, ale również zarejestrował kawałek niezwykłej, szkolnej integracji. Zobaczcie sami!🎥
——————————————————
RzeczJasna tworzymy z Wami i dla Was!
Jesteśmy też na:
FACEBOOK www.facebook.com/simrzeczjasna
INSTAGRAM www.instagram.com/simrzeczjasna
📧 tv@simrzeczjasna.pl
🌐 www.simrzeczjasna.pl
Możecie też nas wspierać na platformie Patronite www.patronite.pl/RzeczJasna
Za dotychczasowe wsparcie z całego serca dziękujemy ❤🙏

Ostatnio