fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Styczeń w Bibliotece Powiatu Ostródzkiego

11 stycznia / 08:00 30 stycznia / 17:00

1 i 18 stycznia na rozmowy o książkach.

14 stycznia ruszamy z nowym cyklem – Spotkania z historią bliską. Na pierwszy ogień proponujemy odczyt Piotra Lisowskiego „Historia zapisana na stole”, który opowie nam o kuchni mazurskiej.🍲

20 stycznia zapraszamy na wernisaż prac Michaliny Betlewicz, pochodzącej z Ostródy znakomitej artystki. Natomiast, w dniu zdobycia Ostródy przez wojska radzieckie, 21 stycznia, czeka nas drugie Spotkanie z historią bliską. Tym razem rozmawiać będziemy z dr. Tomaszem Glinieckim, współautorem książki „Wielkie wojny w Prusach XIII-XX wieku”.🤓
Ostatnie tygodnie stycznia wypełni muzyka. 23 stycznia zagramy zaległy koncert z okazji roku Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wystąpi zespół Blue Sounds w specjalnym repertuarze przygotowanym z tej okazji, będzie to koncert Baczyński Muzycznie – „Rzeczy niepokój”.

24 stycznia spotkamy się w Teatrze przy Stoliku. Aktorzy z Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna zaprezentują nam spektakl „Serenada pod bramą „.

28 stycznia naszym gościem podczas spotkania autorskiego będzie pisarka Agnieszka Jeż.
30 stycznia XXX Finał WOŚP i różne atrakcje i koncerty z nim związane.

Informacje pochodzą z ogólnodostępnych stron Organizatora, nie bierzemy odpowiedzialności za ostateczny przebieg wydarzenia.