Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” – John Trevor „Ogłoszenie”

21 listopada / 17:30 19:00

spektakl pt. „Ogłoszenie” autorstwa Johna Trevora w wykonaniu Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” działającego przy naszej Bibliotece .

John Trevor to autor bulwarowych komedii. Członek i założyciel grupy dramatopisarzy wspomagającej teatry amatorskie poprzez udostępnianie swoich projektów pod nikomu nieznanymi pseudonimami.

Sztuka „Ogłoszenie” albo „Jaja w pomidorach”: Anglia – druga połowa XX wieku. Młody obiecujący pracownik dużej międzynarodowej korporacji telekomunikacyjnej poznaje tajemniczą kobietę. Kiedy okazuje się, że jest ona córką prezesa firmy, w której pracuje, wpada w panikę. Mając wrażenie, że jest kaprysem bogatej kobiety, bojąc się o swoją karierę i w strachu przed szefem, wymyśla przewrotny plan pozbycia się adoratorki. Niestety im bardziej stara się wybrnąć z pachnącej mezaliansem sytuacji, tym bardziej sprawy zaczynają się komplikować. Nagłe zwroty akcji, zaskakujące rozwiązanie, nic więcej Państwu nie możemy zdradzić, aby nie popsuć zabawy.

Teatr Stolikowy „Przystań z Kulturą” to amatorska, ostródzka grupa aktorów, spotykających się pod kierunkiem Heleny Orlińskiej w naszej Bibliotece.
Czytają:
Andrzej Horbajczuk, Anna Krzyżaniak, Helena Orlińska, Teresa Pętlicka, Iwona Podgórska, Tomasz Podsiadło, Dorota Wilczopolska
oraz gościnnie Anna Głowińska i Artur Munje
Reżyseria: Helena Orlińska i Zespół.
Zapraszamy, wstęp wolny !!!

Biblioteka Multimedialna Powiatu Ostródzkiego „Przystań z Kulturą”

89 642 98 97

Zobacz witrynę: Organizator

Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 9
Ostróda, Poland
+ Google Map

Informacje pochodzą z ogólnodostępnych stron Organizatora, nie bierzemy odpowiedzialności za ostateczny przebieg wydarzenia.