Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Piotr Bałtroczyk Lubawa

10 marca / 18:00 20:00

w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie (ul. Rzepnikowskiego 44) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuję swój autorski program – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Przekonajcie się sami!

BILETY: www.biletyna.pl/event/view/id/278297

Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

896452668

Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

Rzepnikowskiego 44
Lubawa, Poland
+ Google Map

Informacje pochodzą z ogólnodostępnych stron Organizatora, nie bierzemy odpowiedzialności za ostateczny przebieg wydarzenia.