Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dub Night vol.8 | Jah Love Soundsystem meets Roots Trippin Sound System | 2 stacks in area

19 listopada / 21:00 20 listopada / 03:00

2 ściany dźwięku, 2 razy więcej basu i 2 razy więcej zabawy!

Tak, tak 19 listopada w Salce Amfiteatru staną dwa soundsystemy, czyli, Jah Love Soundsystem i Roots Trippin Sound System. To będzie ostatnia impreza w tym roku! Dawno nie graliśmy sound2sound, a już bardzo dawno nie graliśmy w ten sposób z Jah Love. Nie możecie przegapić takiej okazji!

Do zobaczenia!

_____________________________________________________________

Kiedy: 19.11.2022
Start: 21:00
Gdzie: Sala Kameralna Amfiteatru w Ostródzie
Wejście:
25 zł do godziny 22.00
30 zł po godzinie 22.00
__________________________________________________________
Jah Love Soundsystem
#WarsawDubStyle
Projekt JahLove składa się z dwóch filarów. Pierwszym jest kolektyw selektorski, kochający trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. Drugim – własnoręcznie zbudowane nagłośnienie, które wraz ze wzmacniaczami i setkami metrów przewodów daje możliwość grania muzyki DUB wszędzie tam, gdzie tylko znajdzie się publika miłująca niskie częstotliwości. Poprzez ciężkie, basowe brzmienie, świadomy przekaz i idea samoorganizacji idą w świat. Początki projektu sięgają 2009 roku i cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury c5 w stolicy. Przestrzeń opuszczonej fabryki chipsów dała niesamowite możliwości rozwoju i zmusiła młody skład do zbudowania pierwszych głośników. Imprezy tam organizowane wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae nie tylko dzięki swoim walorom muzycznym, ale również za sprawą niepowtarzalnego klimatu panującego na skłocie. Tamten okres miał istotny wpływ na rozwój całej formacji; to właśnie wtedy ukształtowało się przeświadczenie, że imprezę lepiej od początku do końca zorganizować własnymi siłami. Obecnie JAH LOVE SOUNDSYSTEM związany jest z klubem Pogłos i tam organizuje swoje sesje.
ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM
Zaczęło się niewinnie, ale trwa nadal. Roots Trippin Sound System to kompleksowa obsługa dźwiękowa specjalnie dla tych, którzy kochają korzenne, jamajskie brzmienia z dużą dawką basu pompowanego przez mobilny zestaw głośników własnej produkcji. Setki zagranych imprez zaowocowały nie tylko w bólach zbieranym doświadczeniem, ale również przyjaźnią z innym Warmińsko-Mazurskim składem – DubPamina Sound. Teraz jest nas więcej do kochania. Połączeni miłością do muzyki oraz niskich częstotliwości, prosto znad jezior regionu ślemy w świat roots, dub, rocksteady i ska.

Centrum Kultury w Ostródzie

89 670 90 71

Zobacz witrynę: Organizator

Sala kameralna. Amfiteatr w Ostródzie.

Adama Mickiewicza 17A,
Ostróda, 14-100 Poland
+ Google Map
89 670 90 71
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Informacje pochodzą z ogólnodostępnych stron Organizatora, nie bierzemy odpowiedzialności za ostateczny przebieg wydarzenia.