Jaki projekt wygrał w BUDŻECIE OBYWATELSKIM w Ostródzie?

„Wygraliśmy razem” mówi Kamil Krzyżanowski.
I tak właśnie było!
Zebraliśmy razem niesamowitą liczbę głosów 💪💪💪
W sumie na te dwa projekty w Budżecie Obywatelskim oddano 3 145 ważnych głosów! I (niestety) ponad 400 głosów nieważnych, ale za nie też jesteśmy bardzo wdzięczni 🙂
Postawiliśmy na współpracę i BAAAARDZO intensywną kampanię obywatelską.
Ale bez cudownych i wspaniałych Mieszkańców i Mieszkanek zaangażowanych całymi sobą w te dwa projekty to by się nie udało!
Jesteśmy ogromnie dumni, że nasza praca od ładnych paru miesięcy w ramach Programu #AktywniObywatele daje takie piękne efekty.
Taką moc mają Sąsiedzi!
Podziękowania prócz Kamila też między innymi dla Marzena-Ska, Pani Irenka, Pani Stasia, Pan Eugeniusz, Pani Beata z Panem Grzegorzem, Pani Teresa, Kamila, Wiktoria, Ewa, Marta, Pani Anna i Pani Alina z paczką wspaniałych Sąsiadów i Sasiadek z ulic Kolejowej, Batorego, Pionierskiej i 11-go Listopada.

Dziękujemy dr Wiesław A. Skrobot za spacer, dziękujemy Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny za ogromne wsparcie, dziękujemy zaprzyjaźnionym ostródzkim mediom, lokalnym sklepom i firmom, które udostępniły swoje witryny na plakaty oraz wszystkim, którzy nam pomogli udostępniać i rozpowszechniać informacje.

Oraz oczywiście Kinga, Ewa i Sylwia, które te działania dzielnie wpierały „na zapleczu”.

Takie są efekty współpracy!
Więc jeslli Ty też chcesz coś zmienić na swojej ulicy -po prostu zapraszamy do kontaktu 😀
Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, #aktywniobywateledotacje i EEA and Norway Grants